YUKARI

SÜPER CUMA İNDİRİM ŞENLİĞİ!

SÜPER CUMA İNDİRİM ŞENLİĞİ!

 

 

Seyhanlar ve Seyhan Ekspres olarak misyonumuz her bütçeden vatandaşa kaliteli ürünleri, hesaplı bir şekilde sunmak olmuştur. Ticari bir işletme olan Seyhanlar elbette ki ürünlerini bir bedel karşılığı satmakta ve kar amacı gütmektedir. Ancak Seyhanlar’ın felsefesi “kaliteli ve sağlıklı ürünleri, her kesimden insana en uygun fiyata sunmak” üzerine olmuştur. Kaliteyi uygun fiyatlarla vatandaşlarımıza sunmak Seyhanlar’ın birinci önceliği olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Bu önceliğin altını çizmek ve tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Süper Cuma’nın yaklaşmış olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Süper Cuma Kampanyası dahilinde yüzlerce çeşit üründe uygulanan büyük indirim fırsatının da amacı en kaliteli ürünlerin en hesaplı fiyatlara alınabileceğinin altını bir kez daha çizmektir.

Tüm Bursa’yı gelecek olan Süper Cuma Kampanyası için Seyhanlar’a davet ediyoruz. Yılın en büyük indirimlerden faydalanmak için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Stoklarla sınırlı olacak Süper Cuma Kampanyası’na gösterilecek olan ilgiden herkesin faydalanabilmesini ümit ediyoruz.

Yılın en güzel zamanı bir kez daha Bursalılar için geliyor. Yapılacak olan büyük indirimler sonrasında vatandaşlarımızın yüzünü bir kez daha güldürecek olmak bizleri gururlandırıyor. Sosyal medya sayfalarımıza gelen mesajlardan sabırsızlandığınızı biliyoruz. Beklenen indirimlerin çok yakında Seyhanlar’da olacağını hatırlatıyor, sizlere hesaplı ve bol alışverişler diliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yapın