YUKARI

ÖNCE SEYHANLAR SONRA OKUL

ÖNCE SEYHANLAR SONRA OKUL

Bursa’da karlı alışverişin adresi Seyhanlar ve Seyhanlar Ekspres 18 Eylül’de başlayacak yeni eğitim öğretim yılı öncesi veli ve öğrencilere başarılı eğitimin ipuçlarını veriyor.

PÜF NOKTALAR…


Otuz yıllık tecrübesi ve yüzü aşkın şubesiyle istediğiniz her an yanı başınızda olan Seyhanlar ve Seyhanlar Ekspres 18 Eylül’de başlayacak yeni eğitim öğretim yılı öncesi öğrenciler ve veliler için doğru okul alışverişinin püf noktalarına dikkat çekiyor. İlkokul alışverişi detaylı bir alışveriş olduğu için birkaç hafta önceden alışverişe başlamanız eksikleri görmenizi de kolaylaştırır. Böylece hem çocuğunuz hem de siz yeni eğitim yılına kafanızda soru işaretleri olmadan başlamış olursunuz.

 

ÇOCUKLARIMIZIN OKULU SEVMESİ İÇİN


Okula yeni başlayacak çocuğunuzu ilk etapta okula alıştırabilmek, okulu sevdirebilmek için istediği defteri, kalemi, çantayı vb. şeyleri karşı çıkmadan almanız gerekmektedir. Bu, çocuğunuzun okulu sevmesi, yeni çevresi için heyecan duyması ve kendine güveninin artması açısından faydalı bir yoldur. Çocuklarımız sevdikleri ve beğendikleri okul gereçleri ile eğitime hayatına daha çabuk ısınır.  Bununla birlikte çocuğunuz kendine ait eşyaları daha çabuk sahiplenir, sorumluluk duygusu pekişir.

 

NELER GEREKLİ


Çocuğunuz kıyafetlerinin pamuklu ve yünlü kumaşlardan olması gerekmektedir. Aynı zamanda ayakkabılarının taban destekli ve hava alan bir dış yüzeye sahip olması gerekir. Okulun üniformasına göre belki de her gün değiştireme ihtiyacı duyacağı gömlek veya tişört mutlaka gerekmektedir. İhtiyacına göre değiştirebileceği en az 2 pantolon çocuğunuzun her hangi bir kötü duruma karşı hazırlıklı olmasını sağlar. Beden Eğitimi dersleri için eşofman ve tişört ise çocuğunuzun sportif aktivitelerde daha rahat hareket etmesini sağlar.

 

KALİTELİ VE ÇOK BÖLMELİ BİR ÇANTA


Çocuğunuzun defterlerinin, kitaplarının, okul eşyalarının güvenli bir şekilde taşınabilmesi için su geçirmez ve kaliteli bir çantaya ihtiyacınız vardır. Sağlıklı bir okul çantası sırt boşluğu oluşturmalı ve bu boşluktan hava almalıdır. Çocuğunuzun okul çantasında taşıyacağı; ders kitapları, resim defteri, boyama kalemleri, defter ve not defteri, boya kalemleri ve kalem çeşitleri okul çantasında düzenli olarak bölmelere ayrılmalıdır. Bu bölmeler öğrencilerin eşyalarının daha kullanışlı bir biçimde saklanmasını sağlar.

 

OKUL HEYECANI


Okul hazırlığı için büyük bir heyecanla kırtasiye reyonlarında dolaşan çocuklarınıza yardımcı olmak sizin sorumluluğunuz. Çocuğunuzu okula alıştırma görevini okulda değil de okul alışverişi yaparken gerçekleştirebilirsiniz. Okul başlamadan bunu ancak çocuğunuzun istediği ürünleri almasını sağlayarak başarabilirsiniz. Kendi istediği ürünler doğrultusunda okula daha da bir heyecan ile başlayacak olan çocuğunuz, okul korkusunu yenerek hem kendisini hem de sizi rahatlatabilir.

 

HER İHTİYACIN TEK ADRESİ SEYHANLAR


Aradığınız tüm kırtasiye malzemelerini en yakınınızdaki Seyhanlar ve Seyhan Ekspres mağazalarına giderek bulabilir ve çocuğunuzun okula alışmasına yardımcı olabilirsiniz. Yeni eğitim öğretim yılında geleceğimiz olan çocuklarımız için her türlü kırtasiye ihtiyacının tek adresi Seyhanlar. Seyhanlar hakkında daha fazla bilgi almak ve kaliteli alışverişi yaşamak için www.seyhanlar.com adresini ziyaret edebilir veya yüzü aşkın Seyhanlar Market
şubelerinden bir tanesine uğrayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yapın