YUKARI

Seyhanlar Market’ten Yemek Kartı Ayrıcalığı

Seyhanlar Market’ten Yemek Kartı Ayrıcalığı

Bursa’nın alışverişin geleneğini değiştiren Seyhanlar Market sunduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi.

 

365 Gün Kaliteli Ve Hesaplı Alışveriş

 

Seyhanlar, hem imal ettiği ürünler hem de tercih ettiği ürünlerdeki kalitesiyle otuz yılı aşkın süredir Bursa halkının sofrasına konuk oluyor. Sektörüne yenilik katmayı kendine misyon edinen Seyhanlar Market; Multinnet, Metropol Card, Edenred ve Sodexo kartları ile daha rahat alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Siz de alışverişinizi Seyhanlar Market’te yapın 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin tadını çıkartın.

 

Yemek Kartı Fırsatı

 

Türkiye genelinde yaygın, yerel veya ulusal üye iş yerlerinde kıyafetten elektroniğe, kozmetikten gıdaya kadar her kategoride alışveriş yapma imkânına sahip olduğunuz Multinnet, Metropol Card, Edenred ve Sodexo kartları ile artık Seyhanlar Market’in birçok şubesinde de alışveriş yapabileceksiniz. Yemek kartı fırsatı hakkında daha fazla bilgi almak için www.seyhanlar.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 

MULTİNET – METROPOL – SETCARD:

 

Tüm Seyhanlar ve Seyhan Ekspres şubelerimizde geçerlidir.

 

 

 

 

EDENRED:

 

SEYHANLAR:

 

23 Nisan, Adalet, Akpınar, Alanyurt, Beşevler, Bilginler, Burgaz, Beşevler, Çekirge, Davutkadı, Dikkaldırım, Divan, Eğitim, Fatih, Gemlik Dereboyu, Gemlik Hamidiye, Göçmen Konutları, Görükle, Görükle Atatürk Bulvarı, Görükle Dumlupınar, Güzelyalı, Halitpaşa, Harikalar, Mesken, Mudanya, Nilüfer, Yavuz Selim, Yenibağlar, Yıldırım, Yunuseli şubelerimizde geçerlidir.

 

 

SEYHAN EKSPRES:

 

Akçalar Ekspres, Çalı, Çarşamba, Elmasbahçeler, Emek, Hamitler Ekspres, Kanalboyu, Karaağaç Ekspres, Kayhan, Ovaakça Ekspres, Sırameşeler şubelerimizde geçerlidir.

 

SODEXO:

 

SEYHANLAR:

 

23 Nisan, Adalet, Akpınar, Alanyurt, Beşevler, Bilginler, Burgaz, Çekirge, Davutkadı, Dikkaldırım, Divan, Eğitim, Fatih, Gemlik Dereboyu, Gemlik Hamidiye, Göçmen Konutları, Görükle, Görükle Atatürk Bulvarı, Görükle Dumlupınar, Güzelyalı, Halitpaşa, Harikalar, İhsaniye Gonca, Mesken, Mudanya, Nilüfer, Yavuz Selim, Yenibağlar, Yıldırım, Yunuseli şubelerimizde geçerlidir.

 

 

SEYHAN EKSPRES:

 

Akçalar Ekspres, Çalı, Çamdibi Ekspres, Çarşamba, Elmasbahçeler, Emek, Gürsu, Hamitler Ekspres, Kanalboyu, Karaağaç Ekspres, Kayhan, Kazım Karabekir, Kestel, Kültür, Maksem, Ovaakça, Sırameşeler, Panayır, Paşa Çiftliği Ekspres, Zafer şubelerimizde geçerlidir.

Yorum Yok

Yorum Yapın