YUKARI

TAZELİK VE LEZZET SEYHANLAR’DA

TAZELİK VE LEZZET SEYHANLAR’DA

Unlu Mamullerin Bursa’daki adresi Seyhan Unlu Mamulleri sizi eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Seyhan Unlu Mamulleri lezzet dolu ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz.

Unlu mamuller konusunda lezzetiyle dillere destan ve özenle hazırlanmış ürünler Seyhan Unlu Mamulleri’nde ustaların elinde sanata dönüşerek damak çatlatan tatlara dönüşüyor. Sıcacık poğaça ve simit çeşitleri, muhteşem pastaları ve taptaze ekmekleriyle Seyhan Unlu Mamulleri size bambaşka bir lezzet anlayışı sunuyor.  Günün her saatinde Seyhanlar’da en taze ürünleri bulabileceğinizi unutmayın…

ÇOK ÇEŞİTLİ VE EL YAPIMI EKMEKLER 

Seyhan Unlu Mamulleri simit ve poğaça gibi ürünlerin yanı sıra çeşit çeşit günlük, taze ekmeği de müşterilerine sunuyor. Trabzon Ekmeği, Susamlı Ekmek, Tam Buğday Ekmeği, Sarı Buğday ekmeği gibi farklı ekmek türleri de müşterilerin ilgisini çekiyor ve çok seviliyor. Mamullerin en önemli özelliği ise  nedeni ise ekmeklerde katkı maddesi kullanılmaması ve tamamen el yapımı olması.

SANATA DÖNÜŞEN PASTALAR

Seyhan Unlu Mamulleri imal ettiği pastalarla da oldukça kaliteli ürünleri Seyhanlar Market müdavimleriyle buluşturuyor. Yaş ve kuru pastalar ustalarının ellerinde sizler için mutluluğa dönüşüyor.  Seyhanlar Market ve Seyhanlar Ekspres bünyesinde bulabileceğiniz pasta çeşitlerinin yanı sıra Seyhan Unlu Mamulleri ustaları isteğinize özel pasta çeşitleri de hazırlıyor.

BİR TATLI ŞÖLENİ

Türk damak tadının geleneksel lezzetleri olan ve tatlı keyfinizi şölene dönüştürecek şerbetli tatlılar da Seyhan Unlu Mamulleri’nde sizleri bekliyor. %100 şeker pancarından üretilen şekerle Antepli ustaların ellerinden çıkan muhteşem baklavaları ve diğer tatlı türlerini en güzel haliyle denemek için Seyhan Unlu Mamullerini ziyaret edin. Seyhan Unlu Mamulleri tüm Seyhanlar ve Seyhan Ekspres şubelerinde sizleri bekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yapın